ul. Spokojna 1  62 722 45 50 (w godzinach czynnego Biura Parafialnego)   Chwaliszew@diec.pl
Parafia pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Chwaliszewie
Diecezja kaliska

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI NA MISJE

• czwartek 25.06.2020   -   wtorek 30.06.2020

Co prawda, czasu do tej akcji charytatywnej, jest jeszcze bardzo dużo ale już dziś serdecznie ją polecamy. W każdym domu na pewno są takie sprzęty, których już nie używamy. Po co mają być "przydasiami" na "święty nigdy"😜😜😜 skoro mogą być nie tylko okazją do porządków ale i pomocą dla misjonarzy😇😇😇. Bardzo serdecznie polecamy akcję. Już dziś popatrzmy w domach co mamy bezużytecznego. Wesprzyjmy misje. Nic nas to nie kosztuje a dobro płynie dalej❤❤❤. Prosimy przekazujcie informację dalej.