ul. Spokojna 1  62 722 45 50 (w godzinach czynnego Biura Parafialnego)   Chwaliszew@diec.pl
Parafia pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Chwaliszewie
Diecezja kaliska

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

poniedziałek, 15-06-2020


W piątek po oktawie Bożego Ciała, Kościół przeżywa uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej parafii w tym uroczystym dniu Msze św. będą sprawowane o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszach św. zostaną poświęcone zioła, kwiaty i wianki. Po drugiej Mszy św. odbędzie się uroczysta procesja poprzedzona poświęceniem parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu z uwagi na rangę świętowania nie obowiązuje post piątkowy.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM