ul. Spokojna 1  62 722 45 50 (w godzinach czynnego Biura Parafialnego)   Chwaliszew@diec.pl
Parafia pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Chwaliszewie
Diecezja kaliska

Biuro Parafialne we wakacje

piątek, 10-07-2020


W sezonie wakacyjnym (lipiec i sierpień) Biuro Parafialne czynne jest w soboty od godz. 9.00 do 10.00. W sprawach małżeńskich należy umawiać się indywidualnie- z odpowiednim wyprzedzeniem. W sprawach pogrzebu można kontaktować się codziennie od godz. 8.00. O sakramentalną posługę dla chorych, w sytuacji zagrożenia życia, można prosić w każdej chwili.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM