ul. Spokojna 1  62 722 45 50 (w godzinach czynnego Biura Parafialnego)   Chwaliszew@diec.pl
Parafia pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Chwaliszewie
Diecezja kaliska

TYDZIEŃ ŚW. KRZYSZTOFA

czwartek, 23-07-2020


Już w najbliższą sobotę i niedzielę będziemy mieli okazję podziękować Bożej Opatrzności i św. Krzysztofowi za bezpieczne korzystanie z pojazdów i szczęśliwe podróże. Przy tej okazji w sobotę po Mszach św. o 17.00, 18.00 i 19.00 oraz w niedzielę po wszystkich Mszach św. zostaną w pobłogosławione pojazdy. Ofiary będą pomocą dla polskich misjonarzy.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM