I niedziela Wielkiego Postu 2019

Ogłoszenia1. W środę zapraszam czcicieli Matki Bożej na Msze św. z Nowenną o godz. 18.00.
2. W piątek o godz.17.30 dzieci, młodzież i dorosłych zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
3. W przyszłą niedzielę: Gorzkie Żale po Mszy św. o 9.30; po Mszach św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00 p. Ewa Koniarek będzie zbierała ofiary za ławki; Panów Radnych i Rodziny proszę także o przeprowadzenie zbiórki na Fundusz Remontowy; zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom z racji Niedzieli Misyjnej Ad gentes.
4. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni p. Irenie Paprockiej, Renacie Kłopockiej, Agnieszce Tomaszewskiej i Lucynie Pomogier. Dziękujemy p. Lucynie Pomogier za przygotowanie dekoracji wielkopostnej, p. Dariuszowi Misiakowi z s. Mateuszem za przycięcie drzew.
5. Prasa katolicka: nowy Opiekun. Na stoliku pod chórem są koperty dla rodzin na wielkopostną ofiarę- daninę diecezjalną i kwiaty do Bożego Grobu- wzorem lat minionych, proszę by każda rodzina włączyła się w sfinansowanie tych spraw.
6. Niech dobry Bóg obdarza nas wszystkich swoim błogosławieństwem.