VIII niedziela zwykła 2019

Ogłoszenia1. W środę będziemy przeżywać Popielec i rozpoczniemy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 10.00 i 18.00. Obowiązuje nas post ścisły. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i chrzestnych.
2. W piątek o godz.17.30 dzieci, młodzież i dorosłych zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W Dniu Kobiet przez modlitwę wyraźmy naszą wdzięczność i szacunek wszystkim Paniom.
3. W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
4. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale po sumie.
5. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni p. Marii Dutkowiak, Aldonie Chmielarz, Marzenie Popielas z c. Agatą, Lucynie Sobańskiej z c. Weroniką. Bóg zapłać za ofiary złożone przy objeździe chorych.
6. Prasa katolicka: Opiekun.
7. Niech dobry Bóg obdarza nas wszystkich swoim błogosławieństwem. Maryja niech wyprasza wszelkie łaski wszystkim Paniom.