VI niedziela zwykła

Ogłoszenia1. Dziś zbiórka w rodzinach na fundusz remontowy z racji III niedzieli miesiąca.
2. W środę zapraszam na: Mszę św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
3. W tym miesiącu, wyjątkowo, na prośbą młodzieży, nie będzie katechezy dla kandydatów do Bierzmowania.
4. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni p. Małgorzacie Florkowskiej, Czesławie Maleszce, Natalii Filipiak, Janinie Ibron. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w II niedzielę lutego. Zebraliśmy na cele inwestycyjne 1180 zł.
5. Prasa katolicka: Opiekun i Apostolstwo Chorych.
6. Niech dobry Bóg obdarza nas swoim błogosławieństwem.

Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych w Parafii św. Jana Chrzciciela w Zdunach będą od 1 do 4 kwietnia 2019. Rozpoczęcie nauk Mszą świętą o 18.30 w kościele parafialnym. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
Zarząd Banku Spółdzielczego w Krotoszynie zawiadamia, że w dniu 21.02.2019 r. o godz. 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Chwaliszewie, odbędzie się Zebranie Grupy Członkowskiej Banku Spółdzielczego w Krotoszynie, w skład której wchodzą członkowie zamieszkali na terenie wsi Chwaliszew.