IV niedziela zwykła 2019

Ogłoszenia1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc siostrom klauzurowym naszej Diecezji. Wesprzyjmy materialnie Siostry, które nieustannie modlą się za nas.
2. W środę zapraszam na Mszę św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Po Mszy św. katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
3. Za tydzień, 10 lutego, zapraszam na pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd o 16.30.
4. Dziękujemy Państwu Danucie i Stanisławowi Florkowskim, Krystynie i Mariuszowi Maleszka, Lucynie Pomogier, Dariuszowi Misiakowi za demontaż dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni p. Józefowi Janickiemu, Walerii Kurzawie, Agnieszce Klajbert i Bernadecie Goclik.
5. Prasa katolicka: Opiekun, Apostolstwo Chorych.
6. Niech dobry Bóg budzi w naszych Rodzinach wiarę i obdarza swoim błogosławieństwem.