II niedziela zwykła 2019

Ogłoszenia1. Dziś zbiórka na fundusz remontowy- listy Panowie mogą jeszcze odebrać w zakrystii. Stan funduszu po ostatniej wpłacie za rok 2018 wynosi 20416 zł.
2. W środę zapraszam na Mszę św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
3. W piątek o 16.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
4. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni p. Teresie Radziszewskiej, Barbarze Ciepłej i Agnieszce Ciepłej. Przypominam, że w okresie zimowym gdy nie układa się kwiatów, prosimy o posługę sprzątania po 3 kolejne rodziny. Dziękuję Rodzinom za wszystkie spotkania kolędowe- za wspólną modlitwę, rozmowy, posiłki, pomoc z pojazdami, ofiary kolędowe. Dziękuję za ofiary złożone na tacę w II niedzielę stycznia- zebraliśmy 1270 zł plus 300 zł. Niech dobry Bóg budzi w naszych Rodzinach prawdziwą wiarę, będzie pokojem i obdarza swoim błogosławieństwem.
5. Prasa katolicka: Opiekun.
6. Wszystkim, szczególnie Babciom i Dziadkom, życzę błogosławionego tygodnia.

Zebranie Spółki Wodnej Chwaliszew odbędzie się w poniedziałek 21.01.2019 o godz. 13.00 w Domu Kultury w Chwaliszewie.