Niedziela Świętej Rodziny

Ogłoszenia1. W poniedziałek zakończenie roku kalendarzowego- Msza św. dziękczynna o godz. 17.00. Wszyscy podziękujmy Bożej Opatrzności za kolejny rok życia.
2. We wtorek Nowy Rok- uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- msze św. o 10.00 i 15.00. Jest to święto nakazane.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
4. W I piątek miesiąca: objazd chorych od godz. 9.00, okazja do spowiedzi od 17.00.
5. W sobotę Nabożeństwo pierwszosobotnie- rożaniec o 7.30 i Msza św.
6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło. Po Mszach zbiórka na Misje. Zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu zespołu LOREM po Mszy św. o 11.00.
7. Dziękujemy za posługę porządkowania naszej świątyni we Wigilię p. Martynie Pospiech i Monice Pospiech z s. Mateuszem oraz w sobotę p. Marii Kazubek, Krystynie Maciejaszek, Barbarze Brodali. Dziękuję za ofiarowaną żywność. Dziękujemy p. Marcie i Maciejowi Ciepłym za wpłatę w wysokości 500 zł na cele charytatywne. Wszystkim dobrodziejom niech Bóg wynagradza wszelkimi potrzebnymi łaskami.
8. Można nabyć nowy numer Opiekuna z dodatkiem- planem kolędy w naszej parafii.
9. Wszystkim Wam życzę błogosławionego tygodnia